Dnes je:

Vítejte na TV-online.ezdarma.cz

TV-online.ezdarma.cz je stránka, na které naleznete to nejlepší online televizní vysílání přímo na internetu. Online TV jsou ke spuštění přímo na tomto webu a spuštění je velmi snadné a rychlé. Kvalita přenosu live televize je dostačující, přenos je živě a stream TV je ke shlédnutí nonstop. Stačí si vybrat vpravo free TV které chcete sledovat online, kliknout a TV se Vám spustí a začne online přehrávání. Všechny tyto televize můžete sledovat zdarma přímo ve vašem webovém prohlížeči.

Stačí si vybrat vpravo TV které chcete sledovat online, kliknout a TV se Vám spustí a začne online přehrávání. Všechny tyto televize můžete sledovat zdarma přímo ve vašem webovém prohlížeči.
Ochranná skla pro mobily

Online TV zdarma - ČT1

Informace

Název: ČT1 nebo také ČT 1
Vysílání online: ČT 1 a ČT 2 můžou mít výpadky, server který vysílá je přetěžován
Wiki: ČT1 je první kanál České televize. Česká televize začala program ČT1 vysílat 1. ledna 1993, vznikla tak z programu ČTV. Česká televize je mainstreamový program, jsou na něm vysílány hlavní filmy, premiéry koprodukovaných filmů, Události, Události v regionech, Reportéři ČT, 168 hodin a další. Také jsou zde vysílány premiérové díly některých seriálů a pořadů jako Ally McBealová, Uvolněte se, prosím, Pošta pro tebe, StarDance a Kluci v akci. Organizační části ČT v Praze, Televizní studio Brno, Televizní studio Ostrava.

Online televize ČT1 pro Váš web nebo blog: